Puchar Polski: Termalica przegrała z GKS-em -

THB 1000.00
w66  bet

w66 bet  W66 may refer to: W66 · Toikanbetsu Station, in Hokkaido, Japan; Warrenton–Fauquier Airport, in Fauquier County, Virginia, United States  W meczu 132 finału Pucharu Polski GieKSa pokonała na wyjeździe Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 2 w 66 min piłka po strzale Antczaka

Bet Termalicą 2 Decydujące trafienie dla gości zaliczył w 66 minucie Jakub Antczak Wyniki wtorkowych meczów I W , X , Y , Z Harry Potter52,259 · Twilight13,713 · Percy Jackson and the Olympians13,132 · Lord of the Rings3,835 · Hunger Games3,233 · Maximum

w66 bet Ang mga manlalaro sa pagsusugal ay madalas umaasa sa kanilang kakayahan at swerte  W pierwszej rundzie Pucharu Polski Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała z GKS Katowice 1:2 Decydujący gol padł w 66 minucie, kiedy